ÇERKEZKÖYDE COVİD-19 DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Haber Çerkezköy Gündem

  Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Kaymakamı A. Selami Abban ile birlikte İçişleri Bakanlığı’nca yayınlanan genelge kapsamında tüm yurtta olduğu gibi kentimizde de gerçekleştirilen kapsamlı Kovid-19 Tedbirleri Denetimlerine katıldı.

  İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliği’ne gönderilen “Kovid-19 Tedbirleri Denetimleri' başlıklı genelge kapsamında ülke genelinde Kovid-19 tedbirleri denetimi yapıldı.   Temizlik, maske ve mesafe kurallarının salgınla mücadele açısından büyük önem arz ettiği şu günlerde yapılan denetimlerde özellikle maske takmayan vatandaşlar ve işletme sahipleri uyarılarak, haklarında idari işlem yapıldı.

  GENİŞ KATILIMLI DENETİMLER YAPILDI

   "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla yapılan geniş kapsamlı denetimler, kentimizde Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Belediye Başkanı Vahap Akay, ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve personeli, meslek odaları, İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri ve Belediye Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Haber Tarihi : 24.09.2020