"Denetimlere aralıksız devam edeceğiz"

Haber Kapaklı Gündem

Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 11 Mayıs tarihi itibariyle normalleşme sürecinin bir parçası olarak yeniden hizmet vermeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarına denetim gerçekleştirdi. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, "Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hizmet alması amacıyla denetimlerimize aralıksız devam edeceğiz" dedi.
Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Covid-19 tedbirleri kapsamında daha önce kapatılan ve 11 Mayıs itibariyle yeniden hizmet vermeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarını denetledi.

 

BİLGİLENDİRİLMEDE BULUNULDU

 

Berber, kuaför ve güzellik salonlarında hijyen denetimi yapan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, işletmecilere ve çalışanlara İçişleri Bakanlığı genelgesi ve uygulamalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hizmet alması amacıyla denetimlerimize aralıksız devam edeceğiz. Bu süreçte esnafımızın ve gelen müşterilerin sağlık açısından kurallara uyması gerekmektedir. Bu konuda normalleşme süreci boyunca rehavete kapılmadan tüm halkımızın tedbiri elden bırakmamalarını rica ediyoruz" diye konuştu.

Haber Tarihi : 16.05.2020