Deva Partisi’nden Batı Trakya Gazeteciler Derneği’ne Ziyaret

Haber Süleymanpaşa Gündem

Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı M. Gül Kantarcıoğlu ve İlçe Başkanlığı ekibi, Batı Trakya Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.

Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı M. Gül Kantarcıoğlu ve ekibi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Batı Trakya Gazeteciler Derneği’ne ziyaret etti.

Ziyarette Batı Trakya Gazeteciler Derneği adına Başkanvekili Recep Nahit Çelebi yer aldı.

Yerel basının sorunlarını bildiklerinin altını çizen Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kantarcıoğlu, “Basın, demokratik bir ülkenin olmazsa olmazıdır. Basın, bir halkın özgür ve tarafsız haber alması noktasında en büyük mihenk taşıdır. Gerek ulusal basınımızın gerekse de yerel basınımızın sorunlarını biliyoruz. İstikrarsız ülke yönetimi ve ekonomik krizin beraberinde getirdiği sorunlardan ekonomik olarak en çok etkilenen yerel basın olmuştur. Biz Deva Partisi olarak yerel basınımızın sorunlarına da Deva olacağımızın sözünü veriyoruz. Yerel basınımızı bir gün değil her gün hatırlamamız gerekiyor. Bu vesile ile Deva Partisi olarak, Trakya Gazeteciler Derneği Başkanvekili Recep Nahit Çelebi vasıtası ile tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

Batı Trakya Gazeteciler Derneği Başkan Vekili Recep Nahit Çelebi, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı M. Gül Kantarcıoğlu ve ekibine, Batı Trakya Gazeteciler Derneği adına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret, fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Haber Tarihi : 11.01.2022