DEVA Partisi Pazarcı Esnafı ile Bir Araya Geldi

Haber Süleymanpaşa Gündem

DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı ve Süleymanpaşa ilçe başkanlığı ile birlikte saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Süleymanpaşa’da neredeyse tüm pazarları dolaşarak pazarcı esnafını ziyaret eden DEVA Partisi Süleymanpaşa ilçe başkanlığı yönetimi, bu hafta Kumbağ mahallesinde kurulan Pazarda pazarcı esnafı ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Yapılan Programa DEVA Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi’de katıldı.

Sadece seçim zamanı sahada olan bir parti olmayacaklarını belirten Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi; “Süleymanpaşa ilçe başkanlığımız tarafından başlatılan güzel bir programda misafiriz bugün. Her hafta mahallelerimizde kurulan pazarlarımızı dolaşarak pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Onlara partimizi vizyonumuzu anlatıyoruz. Yani sadece seçim zamanı vatandaşının yanında olan bir parti olmayacağımızın sinyallerini de veriyoruz. Her zaman söylediğim gibi Tekirdağ’da ilçelerimiz şuanda çok sıkı çalışıyor. Sıkmadığımız el kalmayacak Tekirdağ’da ki tüm vatandaşlarımıza DEVA Partisini anlatacağız, yönetim vizyonumuzu anlatacağız” dedi.

Program sonrası açıklamalarda bulunan DEVA Partisi Süleymanpaşa ilçe başkan vekili Gül Kantarcıoğlu, “Uzun bir süredir, Süleymanpaşa ilçemizde kurulan Pazar yerlerini geziyoruz. İlçe yönetimimiz ile birlikte pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onların sorunlarını ve partimizin çözüm önerilerini anlatıyoruz. Vatandaşlarımızdan ve esnaflarımızdan partimize çok güzel bir bakış var. Bizlerde bu bakışı gördükçe daha heyecanlı ve daha bir şevkle çalışıyoruz.’’ Şeklinde konuştu.

Haber Tarihi : 15.09.2021