Efsane Futbolcudan Ergene Velimeşespor’a Büyük Destek

Haber Ergene Futbol

Türkiye 2. Futbol Ligi’nde mücadele eden Ergene Velimeşespor yeni sezon hazırlıklarına Velimeşe Korusu ile Ergene Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu’nda teknik direktör Özgür Sağlam nezaretinde yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de zaman zaman tesislere gelerek antrenmanları izliyor ve kulüp yöneticilerinden yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgiler alıyor.

Önceki gün tesislere Galatasaray ve Türk Milli takımının eski futbolcusu, önemli başarılara imza atmış olan ve sarı kırmızılı camiada Küçük Savaş olarak anılan Savaş Koç ile birlikte gelen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel çalışmaları izledi.

Futbol camiasında Küçük Savaş olarak tanınan Savaş Koç’a Ergene Velimeşespor tesislerine yaptığı ziyaretten ötürü teşekkür eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Galatasaray ve Milli takımımızın eski futbolcularından, sarı - kırmızılı camiada büyük başarılara imza atmış olan Küçük Savaş olarak anılan Savaş Koç ile bir araya gelerek futbol üzerine sohbet gerçekleştirdik. Tekirdağ’ın 2.Futbol Ligi’ndeki tek temsilcisi Ergene Velimeşesporumuzun antrenmanını izledi ve ekibimize yetenekli genç futbolcuları kazandırma sözü verdi. Desteklerinden ötürü Ergene halkı ve sporseverler adına kendisine teşekkür ederim. Ergene Velimeşespor gururumuz olmaya devam edecek” dedi.

Ergene Velimeşespor’un daha önce de Beşiktaş ile işbirliği içerisinde olacağı açıklanmış, Beşiktaş Futbol Akademi Direktörü Necmettin Çelikhan, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin talimatı ile Velimeşe'de kulübün tesislerini inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi alarak görüş alışverişinde bulunmuş ve Beşiktaş ile Ergene Velimeşespor'un yeni sezonda her alanda iş birliği içerisinde olacağını kaydetmişti.

Haber Tarihi : 25.08.2020