Ergene’de Görev Yapan Öğretmenlerden Belediyemize Ziyaret

Haber Ergene Gündem

Ergene’nin çeşitli mahallelerinde görev yapan öğretmenler Ergene Belediyesi’ni ziyaret ederek hem belediyeden isteklerini sıraladı hem de karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Ergene Belediyesi’nin Ulaş Hizmet Binası’nda yer alan salonda ilçede görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Ergene Belediye Başkanvekili Erhan Baştak ve Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Hülya İnci öğretmenlerin Ergene Belediyesi’nden taleplerini dinleyerek görüş alışverişinde bulundu.

En değerli varlıklarımız çocuklarımızın eğitim ve öğretimi için Ergene’mizde fedakarca görev yapan öğretmenlerimizi belediyemizde misafir ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk diyen Ergene Belediye Başkanvekilimiz Erhan Baştak, “Ergene Belediye Başkan Yardımcımız Hülya İnci ile birlikte Ergene’nin çeşitli mahallerindeki okullarda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek istişarelerde bulundu ve belediyemizden taleplerini dinledik. Geleceğimizin teminatı gençlerimizi yetiştiren değerli öğretmenlerimize sonsuz saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz” dedi.

Haber Tarihi : 26.10.2021