Ergene Velimeşespor´da Parola Mutlak Galibiyet

Haber Ergene Futbol

Türkiye Futbol Federasyonu Misli.com 2.Lig Beyaz grupta yer alan Ergene Velimeşespor ligin 36. hafta müsabakasında kendi sahasında Anagold 24Erzincanspor'u konuk edecek.

Tekirdağ'ın ve Ergene'nin gururu Ergene Velimeşespor ligin bitimine son üç hafta kala çok kritik müsabakalar oynayacak. Bu önemli müsabakalardan biride Anagold 24Erzincanspor müsabakası. Ligin 36. hafta müsabakasında Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumunda konuk edeceği rakibini yenmek isteyen Ergene Velimeşespor ligin bitimine haftalar kala rahat bir nefes almak istiyor.
28 Nisan Çarşamba günü Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumunda oynanacak müsabaka saat 15.00'da başlayacak. Ergene Velimeşespor 27 puanla düşme hattının sınırında yer alırken rakibi Anagold 24Erzincanspor'u yenmesi durumunda hanesine altın değerinde bir 3 puan yazdırmış olacak.

Kendi evinde oynadığı en son Amedspor müsabaksında rakibini 2-0 yenen Ergene Velimeşespor sahasında yeni bir galibiyet daha kazanmak istiyor. Tüm hesaplarını galibiyet üzerine kuran mavi beyazlılar bu önemli müsabakayı kayıpsız atlatmak istiyor.

Haber Tarihi : 27.04.2021