Galibiyeti Başkan Rasim Yüksel´e Armağan Ettiler

Haber Ergene Futbol

Ergene Velimeşespor’un en büyük destekçilerinden biri olan iç saha maçlarının hiç birini kaçırmayan fırsat buldukça mavi beyazlı ekibin deplasmanlarda dahi yanında olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüskel’in bir süredir korona virüs tedavisi nedeniyle maçlara gelememesinden ötürü futbolcular 3 puanı Başkan Yüksel’e armağan etti.

1 – 0 kazanılan Kahramanmaraşspor maçının ardından soyunma odasından geleneksel galibiyet pozu paylaşan Ergene Velimeşesporlu futbolcular kaptan Fatih’in etrafında bir araya gelerek galibiyeti Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e armağan etti. Kaptan Fatih’in Rasim Yüksel’e seslenerek “Başkanım bu galibiyeti sana armağan ediyoruz” dedi. Ardından futbolcular hep bir ağızdan en büyük başkan bizim başkan şeklinde tempo tuttu.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de kişisel sosyal medya hesabından Ergene Velimeşesporlu futbolcuların galibiyet pozunu “Kahramanmaraşspor’u yenen Tekirdağ’ımızın, Ergene’mizin gururu Ergene Velimeşespor’u tebrik ediyorum” notuyla paylaştı. 

Haber Tarihi : 25.12.2020