Gurbetçiye PTT'den mobil şube

Haber Bölge Haberleri

PTT'nin Kapıkule Gümrük sahasında verdiği mobil şube hizmeti gurbetçinin de işini kolaylaştırıyor. Sunulan hizmet; birçok işlemini mobil şube sayesinde gerçekleştiren gurbetçinin yüzünü güldürdü.
Edirne PTT Baş Müdürlüğü tarafından Kapıkule Gümrük sahasında gurbetçilere yönelik Temmuz ayı itibarı ile başlatılan mobil şube hizmeti memnuniyet yarattı. Gurbetçilerin yüzünü güldüren hizmet sezon boyunca devam edecek. 08.00 - 20.00 saatlerinde hafta içi yürütülen işlemler Cumartesi Pazar günleri de aynı saatlerde kesintisiz olarak sürdürülmektedir. Mobil şubede; döviz bozma işlemleri başta olmak üzere HGS satışı, PTT cell satışı ve kontör yüklemesi havale işlemleri, fatura işlemleri gibi her türlü PTT işlemleri mobil şubede gerçekleştiriliyor. 
GURBETÇİDEN PTT'YE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR
Yurtdışından gelen vatandaşlar, PTT'nin sunduğu hizmetler için canı gönülden teşekkür ederek, "Kapıkule gümrük sahasında bizlere yönelik  mobil şubede PTT'nin verdiği hizmet gerçekten bizleri çok memnun etti. İşlerimizi hızlandırıp kolaylaştırdı. Canı gönülden PTT'yi kutluyor teşekkür ediyoruz" şeklinde memnuniyetlerini dile getirdi.

Haber Tarihi : 28.07.2021