“Hiçbir Zeminde Kabul Edilemez”

Haber Süleymanpaşa Gündem

MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratik kurumlarına, karşı söylenmiş sözlerin hiçbir zeminde kabul edilemez olduğunu söyledi.

MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan, bir takım kesimlerin demokrasi karşıtı söylemleri ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Demokrasiyi her daim savunacaklarının altını çizen Doğan, şunları kaydetti;” Hala vesayet hevesinin beslediği çürümüş zihniyetin, Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratik kurumlarına, devlet sistemine ve seçilmiş temsilcilerine yönelik hadsizliklerini, sözde "kaos ortamı" tehdidi altında dile getirmeleri,  hiçbir zeminde kabul edilemez. En son 15 Temmuz'da tarihin karanlık sayfalarına, bir daha çıkmamak üzere gömdüğümüz bu darbe muhipliği, gerek Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlı mücadelesi gerekse tüm milletin yekvücut olarak bu zilletin tekerrürünü sonsuza dek reddedişi karşısında,  zaman zaman çaresizliklerini,  böylesi çıkışlarla maalesef dile getirme gafletinde bulunmaktadır.  Gereğinin ziyadesiyle yapılacağına olan inancımızla beraber, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere devletimize, demokratik olarak seçilmişlerimize ve halkımıza olan tam ve koşulsuz desteğimizin altını çizeriz. “

Haber Tarihi : 06.04.2021