Hükümet Caddesi'nde Yol Çizgi Çalışmaları Tamamlandı

Haber Süleymanpaşa Gündem

Süleymanpaşa Hükümet Caddesi'nin yol çizgileri, Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü Ekiplerinin özverili çalışmaları sonucu kısa sürede tamamlandı.

 

Söz konusu bölgede trafik akışını sekteye uğratmamak için Hükümet Caddesi'nde gece başlayan yol çizgi çalışmaları kısa sürede tamamlandı. Tekirdağ'ın her yerinde çalıştıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Ekiplerimiz Tekirdağ'ın her yerinde belirli bir program dahilinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vatandaşlarımızın trafikte güvenli yol almalarını sağlama adına yol çizgi çalışmalarından yatay ve düşey işaretlemelere kadar tüm çalışmalar Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor" dedi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Perşembe pazarı, yıllardır ihmal edilmiş, perişan bir halde duran ve bu kente hiç yakışmayan görüntüsüyle bizi rahatsız eden bir alandı. Bu alan, bizim hayata geçireceğimiz semt pazarlarının ilki olacak. Kısa sürede burayı tamamlayıp diğer merkez mahallelerimizdeki projelere başlayacağız. Allah’ın izniyle 1 yıl içinde 6 semt pazarımızı vatandaşlarımızın ve pazarcı esnafımızın hizmetine sunmuş olacağız. Semt pazarlarımız tamamlandığında şehrimizin çok önemli bir ihtiyacını daha yerine getireceğiz. Şimdiden şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum,” diye konuştu.

Haber Tarihi : 18.09.2020