Intel 11.Nesil işlemciye sahip ASUS Zenbook Flip 13

Haber Teknoloji

Intel 11.Nesil işlemciye sahip modeller arasında verilen Zenbook Flip 13 ile ilgili paylaşılan bazı teknik detaylarda; 13,9 mm inceliğinde ve 1,3 kg hafifliğinde olduğu söylenen ZenBook Flip 13’ün, dayanıklı, hassas tasarımlı olduğu belirtilen 360 derece ErgoLift menteşesinin, dizüstü bilgisayarın tablet, stand ve çadır modlarında veya bunların arasındaki herhangi bir konumda kullanılmasına olanak tanıdığı aktarıldı. Tek bir şarjla 14 saate kadar çalışma sağlayabildiği belirtilen yüksek kapasiteli 67 Wh pil ile ZenBook Flip 13’ün, günümüzün hareketli çalışma yaşam tarzı için mükemmel olduğu aktarıldı.

ZenBook Flip 13’ün, birlikte verilen 65 watt şarj adaptörü ile hızlı şarjı desteklediği ve kullanıcıların diğer standart USB-C veya USB-C Power Delivery (PD) şarj cihazlarından yararlanmasına olanak tanıdığı belirtildi.

Zenbook Flip 13'ün, yeni tasarlanmış ASUS Pen ile tamamen uyumlu, şık bir NanoEdge FHD OLED dokunmatik ekrana sahip olduğu belirtildi. Ekran, 4096 basınç düzeyini destekleyerek daha doğal hisli dokunmatik kalem girişi için gelişmiş hassasiyet sağladığı söylenen Zenbook Flip 13’ün yüksek seviye performans için, Intel Iris Xe grafiklere ve 16 GB RAM'e sahip 11. Nesil Intel Core i7 işlemci ile güçlendirildiği ve depolama için 1 TB'ye kadar PCIe 3.0 SSD'yi desteklediği aktarıldı.

Haber Tarihi : 10.09.2020