Kapaklı Kartalspor’a yan bakılmıyor 9-1

Haber Kapaklı Gündem

Tekirdağ 2.Amatör Küme C grubunda şampiyonluk hedefleyen Kapaklı Kartaspor ligin yedinci hafta maçında evinde Tekirdağ Marmaraspor’u konuk etti. Zayıf rakibi karşısında maçın başından sonuna kadar etkili bir oyun ortaya koyan Kapaklı Kartalspor karşılaşmadan da 9-1 galip ayrılarak liderliğini devam ettirdi.

Kapaklı Sahası’nda önceki gün oynanan karşılaşmaya Kapaklı Kartalspor etkili başladı. İlk dakikalardan itibaren rakibi karşısında rahat bir oyun ortaya koyan Kapaklı Kartalspor üst üste ataklar geliştirerek rakibi karşısında goller buldu.

 

FARKLI GALİP AYRILDI

 

İlk devreyi farklı üstünlükle tamamlayan Kapaklı Kartalspor karşısında Tekirdağ Marmaraspor ise varlık gösteremedi. Kalan dakikalarda üst üste goller bulmaya devam eden Kapaklı Kartalspor karşılaşmadan da 9-1 galip ayrıldı. Kapaklı Kartalspor’u galibiyete Fatih Türkyılmaz(2), Murat Bilek, Şahin Şen, Emre Karakaya, Berkay Çabuk, Fırat Aşık, Doğukan İlhan, Yanki Kapar taşıdı.  Bu galibiyetle birlikte puanını 17 yapan Kapaklı Kartalspor liderliğini sürdürürken, Tekirdağ Marmaraspor ise yedinci hafta sonunda da puanla tanışamadı.

Haber Tarihi : 29.04.2022