“Kapaklıspor’u Üst Sıralara Taşıyacağız”

Haber Kapaklı Futbol

Kapaklıspor Teknik Direktörü Cengiz Vural, Kapaklıspor’u üst sıralara taşıyacaklarını söyledi.

Kapaklıspor Teknik Direktörü Cengiz Vural, BAL ligi ile açıklama yaptı.

Vural, açıklamasında geçen sezondan kalan oyuncular ve dış transferle iyi bir takım oluşturduklarını söyledi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini de ifade eden Vural, şunları kaydetti;” BAL Ligi için beğendiğimiz, araştırdığımız oyuncuları transfer ettik. Bir haftadır yaptığımız antrenmanlarla lige hazırlanıyoruz. Transferimizi tamamlayıp antrenman dozunu arttırıp lige hazır haline geleceğiz”

“Hedefimiz Zirve”

Kapaklıspor’un hedefinin her zaman zirve olduğuna vurgu yapan Vural, sözlerini şöyle sürdürdü;” Geçen sezon Süper Amatör Liginde zirve için oynadık. Bu sezonda çıktığımız BAL Liginde de zirveye oynamak için mücadele edeceğiz. Kapaklıspor her dönem ne yaptığı bilen bir takımdır. Bu sezonda ne yaptığımızı iyi biliyoruz. Bu doğrultuda mücadele ediyoruz”

“Mütevazı Bir Bütçeye Sahibiz”

Kapaklı’nın nüfusu ve spora ilgisi ile örnek bir ilçe olduğunu da ifade eden Vural, “ Ufak bir ilçe olmamıza rağmen futbol çok seviliyoruz. Mütevazi Bir Bütçeye Sahibiz.  Bize maddi manevi destek veren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e, Kulüp Başkanımız Nizamettin Çoban’a yönetim Kurulu üyelerine ve Kapaklı halkına çok teşekkür ediyorum. Guruplardaki diğer BAL ligi takımları Çerkezköy 1911 Doğanspor ve Marmara Ereğlisi Belediyespor’a yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

Haber Tarihi : 15.03.2021