Karnım Aç

Haber Süleymanpaşa Gündem

Tekirdağ’da yapılan ‘insanlık ölmüş mü? Karnım aç’ sosyal deneyi dakikalar içinde Youtube Sosyal Paylaşım sitesinde kısa zamanda en çok tıklananlar arasına girdi.

Tokatlı Youtuber Burak Şengül Sosyal Deney için Tekirdağ’a geldi.  Burak Şengül ‘Burkoo’ adlı kanalında ‘İnsanlık Ölmüş mü? Karnım aç. Yardım eder misin?’ isimli bir video çekti.

Çekilen Videoda Burak Şengül Tekirdağ halkına; ‘Karnım aç. Kalacak yerim yok. Bana yardımcı olur mu sununuz?’ Gibi sorular sorarak. Para istedi.

Tekirdağ halkının çok bir kısmı Youtuber Burak Şengül’ e yardımcı oldu. Tekirdağ halkı bu sosyal deneyle ne kadar yardım sever olduğunu kanıtladı.

Burak Şengül ‘Burkoo’ adlı kanalında kısa zamanda Youtube Sosyal Paylaşım en çok tıklananlar arasına girdi.

Burak Şengül sosyal deneyle ilgili gazetemize açıklama yaptı.

Şengül açıklamasında daha önce Tekirdağ’da yaşadığını söyledi.

Tekirdağ halkının yardım sever ve duyarlığını çok iyi bildiğini ifade eden Şengül, şunları kaydetti;” Çocukluğum Tekirdağ’da geçti. Tekirdağ halkı yardım sever ve duyarlığı ile Türkiye’de örnek bir şehir. Tekirdağ’ın güzel duygularını Tüm Türkiye’ye göstermek için ‘insanlık ölmüş mü? Karnım aç’ isimli bir sosyal deney çekmeye karar verdim. Tekirdağ halkı bu deneyle ne kadar yardım sever olduğunu tüm Türkiye’ye gösterdi.”

Haber Tarihi : 24.09.2020