Kaymakam Duru: Eğitime büyük önem veriyoruz

Haber Çerkezköy Gündem

Veliköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Emin Yaman, öğretmen ve öğrenciler ile birlikte Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru’yu ziyaret etti. Ziyarette okul yetkilileri E-Twinning projesi hakkında Kaymakam Duru’ya bilgi verirken, Kaymakam Duru’da eğitime önem verdiklerini ifade etti.

Veliköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Emin Yaman, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru’yu makamında ziyaret etti.

PROJEYİ TANITTILAR

Gerçekleşen ziyarette Veliköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mehmet Emin Yaman, E-Twinning projeleri hakkında Kaymakam Duru’ya bilgi vererek, öğrencilere ileride meslek seçimi hakkında bilgi verilmesi amacıyla projeler yaptıklarını ifade etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Çalışmalarından dolayı Okul Müdürü Yaman ve öğretmenleri kutlayan Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, eğitime büyük önem verdiklerini kaydetti. Eğitime destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, ziyareti nedeniyle Okul Müdürü Mehmet Emin Yaman öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Haber Tarihi : 27.10.2021