Kıyafet Bağış Kampanyasına Katılan Okullara Teşekkür Belgesi Verildi

Haber Kapaklı Gündem

Kapaklı Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle ilçemiz genelindeki okullarda düzenlenen “Kıyafet Bağış Kampanyası” tamamlandı. Kampanyaya 22 okul katılım gösterirken, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, okulları ziyaret ederek teşekkür belgelerini takdim etti.

“Giymiyorsanız getirin, ihtiyacı olanı sevindirin” sloganıyla hayata geçirilen ve on binlerce vatandaşa ulaşan Sevgi Eli Yardım Mağazalarında kıyafet sayısını artırmak ve toplumsal dayanışmayı sağlamak amacıyla Kapaklı Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Kıyafet Bağış Kampanyası” hayata geçirildi.

SEVGİ ELİ YARDIM MAĞAZALARINDA SERGİLENECEK

Toplanan kıyafetler tek tek kontrol edilerek, yıkama işlemine tabii tutulacak. Temiz ve kullanıma hazır hale getirilen kıyafetler ütülendikten sonra tasnif edilecek ve Sevgi Eli Yardım Mağazalarında sergilenecek. İhtiyaç sahibi vatandaşlar Sevgi Eli Yardım Mağazalarına gelerek ihtiyaçları doğrultusunda giyim eşyası temin edebilecek.

TEŞEKKÜR BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve Başkan Yardımcısı Ruhi Özden kampanyaya katılan okulları tek tek ziyaret ederek, okul müdürlerine teşekkür belgelerini takdim etti. Başkan Çetin, “Eğitimcilerimizle işbirliği ve istişarelerimizi sürdürüyoruz. Yardımlaşma ve dayanışmanın güzel bir örneği olan Sevgi Eli Yardım Mağazalarımıza katkılarından dolayı okul müdürlerimize teşekkür belgelerimizi takdim ettik. Kampanyamıza katılan tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber Tarihi : 14.01.2022