Logitech G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Faresi İnceleme

Haber Teknoloji

Bir oyuncu en önemli etken, farenizdir, oyuncu farenizin performansı ne kadar iyiyse, oyunda iyi bir skor almanız ve hatta birinci olmanız kaçınılmazdır.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Logitech G305 LIGHTSPEED modelini inceliyoruz.

 

G305, ekonomik fiyatla son teknoloji yenilikleri bir araya getiren, yoğun bir performans için tasarlanmış LIGHTSPEED kablosuz oyun faresi. Yeni nesil kablosuz oyun deneyimi tüm oyuncuların dikkatini çekiyor.

 

HERO, Logitech G’nin üstün performansın yanı sıra 10 kata kadar enerji verimliliği (önceki nesille karşılaştırıldığında) sunan devrim niteliğinde yeni optik sensörünü barındırıyor. HERO algılayıcı sıfır yumuşatma, filtreleme veya 200'den 12.000 DPI'a geçiş ile olağanüstü derecede doğru ve istikrarlı performans sunar. G305, her birinde en fazla 5 DPI seviyesi olmak üzere 5 adede kadar profili yerleşik belleğe kaydediyor.

 

Logitech G uçtan uca özel mühendislik ve tasarım aracılığıyla gecikme, stabilite ve bağlantı sorunlarını çözmek üzere sağlam bir kablosuz çözümü bu fare ile buluşturdu. Ortaya çıkan sonuç ise kablolu performansına ulaşan profesyonel düzeyde kablosuz bir çözüm olan LIGHTSPEED oldu.

 

HERO algılayıcı ve LIGHTSPEED kablosuz, aylarca oyun oynamanızı mümkün kılan olağanüstü verim sunmasıyla birlikte, tek bir AA pille 250 saate kadar oyun oynama özelliği sunuyor.

 

Aynı zamanda bu kullanım süresi, diğer kablosuz oyuncu farelerine göre devrim niteliğinde bir süre olduğunu da ekleyelim.

 

Buna istinaden, Logitech Gaming Software yazılımı ile seçilebilecek Dayanıklılık modunda tipik kullanımla 9 ay sürecek şekilde ayarlanabilir  Farenin üst yüzeyinde gösterge ışığı pil düzeyinin %15 olduğunu size bildirmesi ise gayet iyi bir artı olmuş.

 

Aynı zamanda ürün Yalnızca 99 gram ağırlığındaki G305, hafif mekanik tasarımı ve ultra verimli pil kullanımıyla son derece hafif olduğunu da aktaralım.

 

G305'in solunda ve sağındaki birincil anahtarları 10 milyon tıklamaya dayanıklıdır. G305'te ayrıca 1 adet orta tuş, DPI düğmesi ve programlayabileceğiniz iki adet yan düğme bulunuyor.

 

12.000 DPI ve 250 Saat kullanım süresi sunan G305 LIGHSPEED, aynı zamanda 2 yıl Logitech Türkiye Garantisine sahip. Ürünün fiyatı ise 350 ila 450 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Logitech G305 LIGHTSPEED Ürününü Siz değerli okuyucularımıza severek öneriyoruz.

Haber Tarihi : 16.03.2020