LOGİTECH G332 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi!

Haber Teknoloji

Logitech G332 oyun kulaklığı, kendinizi oyuna kaptırmanız için güçlü ses üretir. Her şeyi duyduğunuz ve herkesin sizi duyduğu kusursuz oyun deneyiminin heyecanını yaşatıyor.

 

50 mm ses sürücüleri daha derin bir oyun deneyimi için ayrıntılı ve kapsamlı sesler sağlar. En sevdiğiniz oyunların seslerini tam olması gerektiği gibi harika duyular ile Muhteşem.

 

6 mm mikrofonlar ile takım arkadaşlarınızın sizi her zaman duyacağından emin olabilirsiniz. Katlanarak sessize alınan mikrofon duyulmak istemediğinizde sesinizi kapatabiliyorsunuz.

 

Kulaklığınız, bilgisayarınız, bilgisayar veya Mac’inizle ya da 3,5 mm kablo aracılığıyla PlayStation 4™, Xbox One™, Nintendo Switch™ gibi oyun konsollarıyla ve mobil aygıtlarla uyumlu çalışmasıyla birlikte, tek bir ürünü diğer cihazlarda kullanabilme şansına erişiyorsunuz.

 

Bu kulaklıklar tamamen konfor odaklı olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Şık ve hafif yapay deri kulak kısımlar ve başlığı kulaklarınızdan basıncı uzak tutmak için tasarlanmış ve kullanım kolaylığı için kulak kısımları 90 dereceye kadar döndürülebilir.  Kulaklık kısmına monte edilmiş ses tekerleği ile tüm platformlarda sesleri kolayca ve hızlıca ayarlayabilme şansına sahipsiniz.

 

2 Metre kablo uzunluğu olan ürün oldukça kullanışlı. Ürün Logitech’in 2012 – 2014 yılları arasında ürettiği G230 ve G430 Modellerinin revizyon edilmiş hallerini Logitech G332 – G432 modellerinden görebilmek mümkün.

 

Üretimsel olarak bazı noktalarda geliştirilmeye gidilmiş Örneğin: G230 üzerinde herhangi bir ses tekerleği bulunmuyorken, bu modele eklenilmesi gerçekten hoş bir artı olduğunu da ekleyelim aynı zamanda.

 

Logitech G332, 300 – 450 TL bandında değişken bir fiyat etiketi mevcut. 2 Yıl Logitech Türkiye Teknik servis desteği de mevcut olan G332 Oldukça kullanışlı.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Logitech G332’yi siz değerli okuyucularımıza severek öneriyoruz.

Haber Tarihi : 24.03.2020