Logitech G432 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Haber Teknoloji

Ürün tamamiyle Logitech’in geçmiş yıllarda ürettiği ve Oyuncu ekipmanları konusunda büyük devrim yaratan G430’un revizyon edilmiş hali olduğunu görebiliyoruz.

 

50 mm ses sürücüleri daha derin bir oyun deneyimi için ayrıntılı ve kapsamlı sesler sağlıyor ve böylelikle, en sevdiğiniz oyunların seslerini tam olması gerektiği gibi harika bir şekilde duyabiliyorsunuz.

 

Geliştirilmiş ve büyütülmüş 6 mm mikrofonuyla ile takım arkadaşlarınızın sizi her zaman duyacağından emin olabilirsiniz. Katlanarak sessize alınan mikrofon duyulmak istemediğinizde kumandasıyla kapatabiliyorsunuz aynı zamanda.

 

7.1 Dolby ses teknolojisini kullanmak için Logitech G HUB oyun yazılımını kurmanız gerekli. Logitech tarafından üretilen G HUB Software, oyunlarda size sinsice yaklaşan düşmanları, özel yeteneklerin habercilerini ve etrafınızdaki detaylı çevresel sesleri duymanızı sağlar. 7.1 kanalın da ötesine geçen üç boyutlu seslerle aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissettiriyor.

 

G432 Aynı zamanda tüm platformlar ile uyumlu. Dahili USB DAC kablosuyla bilgisayar, PlayStation 4 veya takılı konumdaki Nintendo Switch ile kullanabilirsiniz. 3,5 mm kablo ile konsol veya mobil aygıtlarda da kullanabilme imkanınız mevcut.

 

Hafif yapay deri kulak kısımlar ve başlığı kulaklarınızdan basıncı uzak tutmak için tasarlandı. Kullanım kolaylığı için kulak kısımları 90 dereceye kadar döndürülebilir. Kulaklık kısmına monte edilmiş ses tekerleği ile tüm platformlarda sesleri ayarlayın.

 

2 Metre kablo uzunluğu olan ürün oldukça kullanışlı. Yukarıda dediğim üzere Logitech’in 2012 – 2014 yılları arasında ürettiği G230 ve G430 Modellerinin revizyon edilmiş hallerini Logitech G332 – G432 modellerinden görebilmek mümkün.

 

Üretimsel olarak bazı noktelerde geliştirilmeye gidilmiş Örneğin: G430 üzerinde herhangi bir ses tekerleği bulunmuyorken, bu modele eklenilmesi gerçekten hoş bir artı olduğunu da ekleyelim aynı zamanda.

 

Uzun süreli kullanımlarda (G430’u baz alarak yıllar boyu kullandığım için söylüyorum) bir süre sonrasında başınızda bir ağrı oluşturabilir, ses kalitesi her zaman çok iyiydi ve G432’de bu performans aynı şekilde devam ettiğini de vurgulayalım.

 

Logitech G432, 450 – 550 TL bandında değişken bir fiyat etiketi mevcut. 2 Yıl Logitech Türkiye Teknik servis desteği de mevcut olan G432 Oldukça kullanışlı.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Logitech G432’yi siz değerli okuyucularımıza severek öneriyoruz.

Haber Tarihi : 16.01.2020