Logitech G502 HERO İncelemesi

Haber Teknoloji

Bu sebeple oyuncular Konfor, Performans ve tabii ki, uygun fiyat odaklı bir fare aramaya başlıyorlar.  Bu konuda ise Logitech G502 modeliyle ön plana çıkıyor.

Yeni İnan Gazetesi olarak, Logitech G502 Hero Oyuncu Faresini inceliyoruz.

 

Aslında G502 modeli uzun bir süredir mevcut. Logitech, yeni bir revizyon sağlayarak kendi Hero sensörüyle yeniden piyasaya sundu.

 

HERO, yeni nesil hassasiyet ve sıfırdan tasarlanan mimarisiyle şimdiye kadarki en doğru oyun algılayıcısı. En hızlı kare hızı işleme özelliğine sahip HERO, 400'den fazla IPS, 100 - 16.000 DPI, DPI aralığında sıfır yumuşatma, filtreleme veya hızlandırma sağlar. HERO, rekabet seviyesinde hassasiyet ve en istikrarlı tepkisellik sunuyor.

 

Logitech G HUB’ı kullanarak sık kullandığınız komutları ve makroları 11 tuşun her biri için programlayabilirsiniz.  Oyun performansınızı daha da iyileştirin. Özel hareketleriniz parmaklarınızın ucunda olsun. Ayarlarınızın her zaman yanınızda olması için oyuna hazır profilleri doğrudan mouse'un belleğine kaydedebiliyorsunuz aynı zamanda.

 

G502 HERO ile yanında gelen 5 adet 3,6 g ağırlık, ön, arka, sol, sağ ve merkez ağırlıklı çeşitli şekillerde yapılandırılabilir ve azami olarak 18 gr ağırlık ekleyebiliyorsunuz fareye.  Oyun oynama performansınızı en üst düzeye çıkarmak amacıyla en doğru noktayı bulmak için ağırlığı dengeleyebilirsiniz dilediğiniz gibi.

 

HERO, yaklaşık 16,8 milyon renkten oluşan bir yelpazeden istediğinizi seçin, aydınlatma animasyonlarını ve efektlerini diğer Logitech G aygıtlarınız ile senkronize edin.

 

Hero aynı zamanda, detaylıca düşünülüp tasarlanmıştır. Bunun üzerine  50 milyon tıklama ömürlü mekanik anahtarlı birincil düğmeler, cırt cırt kablo bağlı örgülü kablo, kauçuklaştırılmış yan kavrama yerleri, manyetik ağırlık boşluk kapağı da sahip.

 

Logitech G520 Hero, 2 yıl Logitech Türkiye tarafından teknik servis desteğine de mevcut ve 500 – 650 TL arasında bir fiyat etiketine sahip.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, bu ürünü siz değerli okuyucularımıza severek öneriyoruz.

 

Bir sonraki yazımızda, kablosuz versiyonu olan Logitech G502 LIGHTSPEED modelini inceleyeceğiz.

Haber Tarihi : 06.03.2020