Logitech G502 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Faresi İncelemesi

Haber Teknoloji

Tüketiciler artık Kablo fazlalığından dert yanıyor.  Genellikle Ofislerde kullanılan kablosuz ürünler bazı kesimler için yeterli olsa da, diğer kesim için yeterli olmuyor.

 

Bu sebeple Logitech, her iki kesimi de düşünerek Logitech 502 Lightspeed Kablosuz oyuncu faresini geliştirdi.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Logitech G502 Lightspeed oyuncu faresini inceliyoruz!

 

G502, her nesilde 1 numara olan ve ciddi oyun meraklılarının seçtiği bir ürün oldu.  G502, G502 LIGHTSPEED sürümüyle şimdi dünyanın en gelişmiş kablosuz oyun mouse'u sınıfına katıldı. LIGHTSPEED, elektronik spor uzmanları tarafından tercih edilen rekabette güvenilir performansıyla olağanüstü hızlı ve güvenili olduğu da kanıtlandı.

 

G502 LIGHTSPEED ayrıca yeni nesil HERO 16K sensörüne ve POWERPLAY uyumluluğuna sahiptir. Bir üst seviyeye çıkarılan bu gelişmiş ve eksiksiz teknolojiyle birlikte beğenilen şeklini koruyan G502 LIGHTSPEED 7 gram daha hafif görünüyor aynı zamanda.

 

Aslında, belki hatırlarsınız 4 yıl kadar öncesinde Logitech’in piyasaya sunduğu G900 Chaos modeli vardı, bu model Chaos modelinin üretiminden kaldırılması üzerine G502 üzerine ağırlık verilmesine sebep oldu diyebiliriz aslında.

 

Orijinaliyle aynı kimlik ve özellik kümesine sahip olmasının yanında, en son yeniliklerimizi içerecek şekilde tümüyle yeni baştan tasarlanmıştır. İç yapısı, PRO Kablosuz mouse ile aynı ince çeperli tasarımı ve gelişmiş iç iskelet barındırıyor.

 

Yeni nesil HERO 16K oyun sensörü ile birlikte, 16.000 DPI'lik tüm aralıkta 400+ IPS izleme hızı ve önceki nesillere kıyasla 10 kata kadar verimli enerji kullanımı sağlar. Sonuç; bugüne kadarki en yüksek performanslı ve en esnek oyun algılayıcısı ile olağanüstü düzeyde etkili pil boyutu ve performans oranından dolayı daha hafif bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

 

LIGHTSPEED ile sınırlar olmadan oynayın. G502'nizi kullanmadığınız zamanlarda şarjda tutun, oynarken de POWERPLAY kablosuz mousepad ile şarj edebiliyorsunuz, fakat konuyla ilgili POWERPLAY tamamiyle ayrı satılmakta.  

 

Aynı zamanda 16.8 Milyon RGB Renk seçeneğine sahip olan ürün, oyuncular için Fiyat ve Performans odaklı bir ürün olduğunu da dile getirelim.

 

Ürün aynı zamnda %100 şarj ile birlikte 48 saate varan kullanış süresi ve tasarruf modunda 60 saate kadar kablosuz oyun deneyimi sunuyor sizlere.

 

Logitech G502 LIGHTSPEED, kabloları usta bir şekilde ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda muhteşem bir sensörü ile oyuncuların deneyimini ile bir seviyeye taşıyor.

 

2 Yıl Logitech Türkiye Garanti desteğine sahip olan Logitech G502 LIGHTSPEED, 1.000 – 1.200 TL Fiyat etiketine sahip.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, siz değerli okuyucularımıza Logitech G502 LIGHTSPEED’i severek öneriyoruz.

 

Bir sonraki yazımızda, Kablolu ve Kablosuz olarak Logitech G502 Hero ve Logitech G502 LIGHTSPEED’in özelliklerini karşılaştıracağız.

Haber Tarihi : 06.03.2020