Logitech G603 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Faresi İncelemesi!

Haber Teknoloji

Devrim yaratan HERO sensörü ve LIGHTSPEED kablosuz teknolojisine sahip olan G603, sağladığı olağanüstü doğru ve tutarlı performansın yanı sıra pil ömründe çığır açarak kablosuz oyun oynamaya yeni bir soluk getiriyor.

 

HERO, Logitech G’nin performansın yanı sıra 10 kata kadar enerji verimliliği (önceki nesille karşılaştırıldığında) sunan devrim niteliğinde HERO algılayıcı sıfır yumuşatma, filtreleme veya 200'den 12.000 DPI'a geçiş ile olağanüstü derecede doğru ve oldukça ciddi bir performans sunuyor.

 

Logitech G’nin bu modelinde yine  LIGHTSPEED teknolojisini görmek mümkün, ortaya çıkan sonuç ise kablolu performansına ulaşan profesyonel düzeyde kablosuz bir çözüm olan LIGHTSPEED bu aralar epey ilgi görmeye devam ediyor.

 

Tek bir anahtarı açarak ve kapatarak HI ve LO modları arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. HI modunda G603, LIGHTSPEED 1 ms bildirim hızı ve 500 saate kadar aralıksız oyun oynama avantajıyla üstün performans sunuyor aynı zamanda.

 

 Oyun oynamadığınız zamanlarda ise LO moduna geçiş yaparak pil ömrünü uzatabiliryorsunuz.

 

 LO modu, 2 adet AA pille 18 aya kadar kullanım sağlamak için 8 ms bildirim hızına sahiptir.2Pil ömrü kullanıcıya, pil boşalma özelliklerine ve kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir

 

LIGHTSPEED ve Bluetooth® üzerinden ikili bağlantı olanağı, platformlar arasında birden çok aygıtı bağlamanıza ve kontrol etmenize imkan tanıyor kullanıcılara. Tek bir tuşa basarak bağlı iki aygıt arasında kolayca geçiş sağlayabiliyorsunuz böylelikle.

 

Tek bir pille bile, G603'ün ömrü 500 farklı League of Legends® karşılaşmasına yetecek kadar sürebilir. Performansa etki etmeden dengeyi istediğiniz şekilde sağlamak için pili hangi tarafa yerleştireceğinizi de seçebilirsiniz. Pil düzeyi %15 olduğunda, hem LED durum göstergesi hem Logitech Gaming Software (LGS), olası bir pil bitiminde sizi önceden uyarıyor.

 

G603 kablosuz oyun mouse'unu tercihlerinize tamamen uyacak şekilde yapılandırabilir, G603, 5 adede kadar hassasiyet ayarı aracılığıyla oyun sırasında DPI değişimini de içeren 6 adet programlanabilir tuşa sahiptir. LGS'yi kullanarak özel komutlar atayabilir, makroları (oyun içi eylemleri basitleştirip karmaşık görevleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlayan tıklama ve tuş vuruşu dizileri) yapılandırabilir, yerleşik belleğe yapılandırma profillerini kaydedebilir ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ürün gerçekten kullanışlı, buna istinaden Cam ve ahşap gibi masalarda rahatlıkla çalışmakta.  Tamamiyle fiyat performans ürünü olduğunu aktaralım.

Logitech G603, 2 Yıl Logitech Türkiye Garantisine sahip, aynı zamanda 450 – 550 TL Arasında değişken bir fiyat etiketine sahip.

 

Logitech G603 LIGHTSPEED Ürününü Yeni inan Gazetesi olarak, biz beğendik ve siz değerli okuyucularımıza severek öneriyoruz.

Haber Tarihi : 31.03.2020