Logitech G635 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi!

Haber Teknoloji

Logitech’in G Serisinde yeni revizyon olarak tanıttığı G635 (Kablolu) ve G935 Modelleri yeni nesil oyunculara aktarıldı böylelikle.

 

Sonuçta her ürün aynı kalacak değil tabii ki,  G635, G633’ün yeni revizyon edilmiş hali olduğunu da dile getirelim aynı zamanda.

 

Etrafınızda gizlice dolaşan düşmanları, özel beceri ipuçlarını ve yakınlarınızda olup biten diğer her şeyi duyun. Oyuna tamamen kapılın ve efsane oyun müziklerinin tamamını duyun. En gelişmiş ses teknolojisi ve dayanıklı malzemeler bir araya gelerek geniş sinematik ses sunuyor. 50 mm'ye yükseltilen Pro-G™ ses sürücüleri ve DTS Headphone:X 2.0 surround1DTS Headphone:X 2.0 surround ses sadece Windows OS için kullanılabilir ve Logitech G HUB oyun yazılımını gerektirir sınırları aşan bir ses deneyimi sağlıyor aynı zamanda.

 

Yükseltilen Pro-G 50 mm sürücüler, tüm ses düzeylerinde harika ses detayı, derinliği ve netliği sunan örgü karma malzemeden üretildiği belli oluyor.  Patlama sesleri ve zengin oyun müzikleri gibi düşük frekanslı sesler kulağa daha eksiksiz ve sinematik geliyor. Sesler, ayak sesleri ve ateş etme sesleri gibi yüksek frekanslar ise inanılmaz net ve hassas bir şekilde oluşturuluyor.

 

Standart 7.1 kanal surround sese kıyasla daha ileri düzey hassasiyete sahip, inanılmaz DTS® Headphone:X 2.0'ı deneyin.2DTS Headphone:X 2.0 surround ses yalnızca Windows OS için kullanılabilir ve Logitech G HUB oyun yazılımını gerektirir Oyun içinde hassas ve doğru mekansal farkındalık, tam 3D bir ses alanında konumu ve mesafeyi net şekilde algılamanıza olanak verir. Etrafınızdakileri net olarak duymak, zafere ulaşıp ulaşmayacağınızı belirleyecek.

 

Logitech G HUB oyun yazılımı ile LIGHTSYNC RGB aydınlatmayı kişiselleştirebilir, makrolar ve oyun içi komutlarla G tuşlarını programlayabilir. Ayrıca, her oyun ve uygulama için benzersiz profillerle ses tercihlerini özelleştirebiliyorsunuz.

 

6 mm Mic+, inanılmaz net ve hassas komutlar için geliştirilmiş, katla-kapat tipinde kollu Mikrofonunuzun sesinin kapalı olduğunu görebilmeniz için kol üzerinde bir LED göstergesi bulunur. Kullanmadığınızda mikrofonu kapatmak için kollu mikrofonu kulaklığa doğru katlayabilir ve neredeyse görünmez hale getirebilirsiniz. Bu özelliği G633’de Logitech’i takdir etmiştim ve tekrar ediyorum açıkçası.

 

Aynı zamanda G635 tüm platformlarda tek bir kulaklık haline geliyor yani, tüm aygıtlarınız için tek kulaklık. G635 aynı anda iki adede kadar aygıttan gelen sesleri birleştirir. Nintendo® Switch™, PlayStation® 4 ve Xbox® One dahil olmak üzere PC, mobil ve oyun konsollarından seçiminizi yapın.

 

Genel olarak her şeyiyle birlikte G633 ile neredeyse aynı, (Üzerinde kapakçıkları dışında) yaklaşık 3 yıldır G633 kullanıyorum ve çok memnunum, G635 için söylenecek tek bir cümle var EF-SA-NE bir kulaklık!  Eğer oynadığınız oyunları ciddiye alıyorsanız, gözünüz kapalı bu kulaklığı almalısınız.

 

Kişisel görüşüm bana göre, Logitech’in kablosuz versiyonu haricinde en zirve ürünü (Kulaklık kategorisinde) G635 olduğunu kesin bir şekilde söyleyebilirim.

 

2 Yıl Logitech Türkiye Garantisi bulunan Logitech G635, 1000 – 1200 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip aynı zamanda.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, Logitech G635’i çok beğendik ve siz değerli okuyucularımıza şiddetle öneriyoruz!

Haber Tarihi : 09.04.2020