Logitech G903 Kablolu/Kablosuz Oyuncu Fare İncelemesi

Haber Teknoloji

Logitech’in Oyun Dünyasında Niteliğinde olan ürünü G903 En üst düzey kesimlere hitap eden önemli farelerden birisi.

FPS ve fare gerektiren oyun türlerinde bütçeniz ne kadar artarsa, bir tık üst sınıfa terfi edersiniz ve bu da performans, uyum ve daha iyi bir oyun demektir.

 

HERO Evrim geçirdi. Gelişmiş HERO 16K Sensörünün eklenmesi, 1: 1 izleme ve 16.000 maksimum DPI ile artı sıfır yumuşatma, filtreleme veya hızlanma ile benzersiz hassasiyet sunarken, bir önceki nesil sensörün 10 kat daha fazla güç verimliliğini, gelişmiş pil ömrü ve düşük ağırlık sunuyor oyunculara.

 

LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi, ağırlıktan veya pil ömründen ödün vermeden, 1 msn'lik profesyonel bir rapor hızı sunuyor ve böylelikle Dünyanın en büyük spor uzmanları, rekabet sınıfı performansı, yanıt verebilirliği ve güvenilir bağlantısı için LIGHTSPEED'i tercih ediyor.

LIGHTSYNC RGB aydınlatmasıyla tamı tamına 140 saate kadar oyun oynama süresi sunuyor.

Performans modunda ise 180 saate kadar süren kablosuz bir deneyim sizlere sunuyor. Aynı zamanda bu, önceki nesil G903'ün pil ömrünün neredeyse 6 katı bu oldukça önemli bir gelişme!

POWERPLAY kablosuz şarj sistemi, hareket halindeyken ve oyun sırasında G903 ve diğer uyumlu G farelerine kablosuz şarj desteği sağlıyor ve size sadece POWERPLAY Mousepad’in üzerinde oyun oynamak kalıyor.

Aynı zamanda Mousepad ayrı olarak satılmaktadır, dilerseniz alabilir ve neredeyse hiçbir şekilde kablo takmadan istediğiniz kadar aksiyona dalabilirsiniz.

 

Metal yaylı sonsuz dönen bir tekerlek! Fare tekerleği metal olmasıyla birlikte küflenmiyor ve sonsuz bir döngüde dönüyor!

 

Logitech G’nin en zirve modeli olan G903 1.000 – 1.600 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip, aynı zamanda 2 yıl Logitech Türkiye Teknik Destek Garantisi bulunuyor.

Yeni İnan Gazetesi Olarak, Logitech G903’ü siz değerli okuyucularımıza şiddetle öneriyoruz!

Haber Tarihi : 01.07.2020