MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYE’SİNDEN SOLUNUM CİHAZI YARDIMI

Haber Marmara Ereğlisi Gündem

Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü; ihtiyacı olan vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla, tüm vatandaşlara ulaşmayı hedefleyen Marmaraereğlisi Belediyesi; Yeniçiftlik Mahallesi’nde ikamet eden, ileri derece Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) bulunan 72 yaşındaki Ayşe Kızılcıklı’ya, hayatını idame ettirebilmesi için, evde kullanabileceği solunum cihazı temin etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; ‘’Sosyal Belediyecilik anlayışını temel ilke edinerek çıktığımız bu yolda, her durumda vatandaşlarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerimiz; özellikle sağlıkla ilgili gelen taleplere ivedi bir şekilde cevap vererek çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemli.’’ dedi

Başkan Ata’ya Teşekkür Ettiler

Son zamanlarda hastalığı ilerlediğinden dolayı yatalak ve solunum cihazına bağlı duruma gelen annesi için cihazı teslim alan vatandaş, yardım elini uzatan Belediye Başkanı Hikmet Ata başta olmak üzere Marmaraereğlisi Belediyesi’ne teşekkür etti.

Haber Tarihi : 27.10.2020