MSI GM11 Oyuncu Mouse İncelemesi

Haber Teknoloji

Kutu Tasarımına göz attığımızda, oldukça sadece ve çerçeve tarzı bir kutu tasarımına sahip, kutu kapağını kaldırdığınızda ürünü rahatlıkla görebiliyorsunuz.

 

GM11'in Grafit siyahı, şık, aerodinamik görünümünü ve son derece dayanıklı kaliteye sahip hale getiriyor. Çift enjeksiyonlu kalıplama tekniği ile birlikte, kullanıcı için rahat bir tutuş sağlıyor.

 

GM11 10 Milyon tıklama ömrüne sahip olan OMRON Anahtarları ile birlikte, 5000 DPI’a kadar Pixart Optik Sensörünü kullanıcılara sunuyor. Kauçuk kaydırma tekerleği ile birlikte, yan tutanakları ile birlikte oyun ve diğer masaüstü kullanımlarda sağlam bir kavrama sunuyor.

 

5 Farklı DPI seçeneği ile birlikte, 400, 800, 1600, 3200 ve 5000 DPI Hızı sizlere sunuyor aynı zamanda.

 

GM 11’İn simetrik tasarımıyla birlikte,  sağ ve sol elde kullanılmasını oldukça kolay hale getiriyor.

 

16.8 Milyon renk kuşağını barındıran GM11 ışıklandırması dilerseniz aynı zamanda Dragon Center isimli yazılım üzerinden, Hassas DPI Ayarı, Makro Ayarları ve Renk seçeneklerini de bu yazılım üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ürün tamamen F/P ürünü olduğunu dile getirebiliriz, orta segmenti andıran özelliklere sahip olan GM11 giriş seviyesinde oldukça uygun bir fare olduğunu aktaralım.  Bu sebeple, ürünün örgülü kablo tasarımı bulunmuyor.

 

Buna ek olarak, Altın Uçlu USB konnektörü mevcut, altın uçlu olması sebebiyle sinyali en temiz ve kaliteli bir şekilde sisteme sağlıyor ve en iyi performansı üründen alabiliyorsunuz.

 

2 Yıl MSI Türkiye Garantisine sahip olan GM11, 100 – 150 TL arasında değişken bir fiyat etiketine sahip.  Tamamiyle Fiyat/Performans ürünü olduğunu ve en ucuza alınabilecek en performanslı ürün olduğunu da ekleyelim.

 

Yeni İnan Gazetesi olarak, MSI GM11 Oyuncu faresini, çok beğendik. Siz değerli okuyucularımıza severek öneriyoruz.

Haber Tarihi : 14.03.2020