Şahin ailesinin acı günü

Haber Çerkezköy Gündem

Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Recep Şahin ve belediye çalışanlarından Nedret Şahin’in annesi 73 yaşındaki Sebahat Şahin yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. 4 çocuk annesi Sebahat Şahin Hacı Fahri Zümbül Camiinde kılınan cenaze namazının ardından dualarla Türbedere mezarlığına defnedildi.

Hacı Fahri Zümbül Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş ve yönetim kurulu üyeleri, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Türk Ocakları Çerkezköy Şube Başkanı Burak Candaş, Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı ve Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün, meclis üyeleri, muhtarlar, STK temsilcileri, esnaf, iş adamları, belediye çalışanları ile Şahin ailesinin yakınları katıldı.

DUALARLA SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Sebahat Şahin’in eşi Hüseyin Şahin hastanede yoğun bakımda olduğu için cenazeye katılamazken, ayağından ameliyat olan Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Recep Şahin ise cenazeye tekerlekli sandalye ile katılarak annesine son görevini yerine getirdi. 4 çocuk ve altı torun sahibi 73 yaşındaki Sebahat Şahin kılınan cenaze namazının ardından dualarla Türbedere mezarlığına defnedildi.

Haber Tarihi : 28.05.2021