ŞAMPİYON TAEKWONDO SPORCUSU SAHRA NUR ÖZDEMİR'DEN ALBAYRAK'A ZİYARET

Haber Süleymanpaşa Gündem

Estonya’da düzenlenen Yıldızlar Avrupa Şampiyonası'nda büyük başarıya imza atarak Avrupa'da 3. olan ve bizlere büyük gurur yaşatan Malkara'lı Taekwondo sporcusu Sahra Nur Özdemir, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkanlık Makamında gerçekleştirilen ziyarette; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediye Meclis Üyesi  ve Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Gökhan Doğan ve Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Fındık yer aldı.

Tekirdağ'ı ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarıyla temsil eden bir sporcunun şehrimizde yetişmesinin gurur verici olduğunu belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kendilerini gururlandıran Milli Taekwondocumuz Sahra Nur Özdemir’e  teşekkür ederek, spor hayatında başarılar diledi.

Milli Taekwondocu Sahra Nur Özdemir ise Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ederek, Malkara'lı olmaktan gurur duyduğunu ve ay yıldızlı forma altında katıldığı her turnuvada sonuna kadar mücadele edeceğini belirtti.

Haber Tarihi : 14.09.2021