ŞEHİRİÇİ TOPLU TAŞIMA KOOPERATİF BAŞKANLARI İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Haber Süleymanpaşa Gündem

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından, Tekirdağ Toplu Ulaşım Sistemi (TETUS) kapsamında hizmet vermekte olan şehiriçi toplu taşıma kooperatiflerinin başkanları ile bir toplantı gerçekleştirildi.

Şehiriçi toplu taşımacılık kooperatiflerinin taleplerini dile getirdikleri toplantıda, toplu taşıma araçlarında uygulanacak HES Kodu uygulaması, araç içi yolcu hareketliliğinin takibi, toplu taşıma araç şoförlerinin vatandaş diyalogları ve kılık kıyafetleri gibi konular görüşüldü.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Sosyal Belediyecilik anlayışı ile hareket eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, vatandaşa her alanda en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Ulaşım da bu alanlardan bir tanesi. Vatandaşlarımızın il genelinde pandemi koşullarında daha sağlıklı ve hijyenik şekilde yolculuk edebilmesinin sağlanması için araçlarımıza HES kodu ile biniş uygulaması getirdik. Vatandaşlarımızı hizmetin en iyisi ile buluşturmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz." dedi.

Haber Tarihi : 02.04.2021