Siyasi Parti Temsilcilerinden Gazetemize Ziyaret

Haber Süleymanpaşa Gündem

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, siyasi parti temsilcileri, gazetemiz Tekirdağ Yeni İnan’ı ziyaret etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı, Gelecek Partisi İl Başkanlığı, Deva Partisi İl Başkanlığı, Cumhuriyet Halk Partisi İl ve İlçe Başkanlığı, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Recep Nahit Çelebi’yi ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve beraberindeki heyet, gazetemizi ziyaret ederek, iyi çalışmalar diledi. Gazeteciliğin, toplum açısından çok önemli bir meslek olduğunu ifade eden AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, “Basın mensuplarımız, toplumumuz için çok önemli bir görevi ifa ediyorlar. İçinden geçtiğimiz şu zorlu pandemi koşullarında dahi fedakarca görev yapan tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla gazetemiz ziyaret eden Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı ve Gelecek Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Kezban Oskay, tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Ziyarette konuşan Gelecek Partisi İl Başkanı Nişancı, “Kamuoyunun doğru haber alması için gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Deva Partisi İl Başkanı Hasan Berk Çebi ve Sadık Baş, gerçekleştirdikleri ziyarette, tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi. Deva Partisi Tekirdağ İl Başkanı Çebi, “Basın mensubu arkadaşlarımız, 7 gün 24 saat, en zor şartlar altında dahi çalışarak, halkımızın doğru bilgi alması için çalışıyorlar. Deva Partisi olarak basın mensubu çalışanlarımızın her zaman yanındayız. Bu vesile ile tüm gazetecilerimizin, basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.

CHP İl Başkanı Şener Zeynel Saygun, CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Aycan Gündüz, CHP Süleymanpaşa İlçe Basın Sorumlusu Turgay Özsoy, gazetemizi ziyaret ederek, başarılı bir çalışma hayatı diledi. Ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Saygun, “Demokrasinin temel taşlarından biride basındır. Basın, toplumun doğru haber almasında çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Basın mensuplarımıza demokrasimize ve toplumumuza verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Tüm Basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Recep Nahit Çelebi, ziyarete gelen tüm siyasi parti temsilcilerine teşekkür etti.

Haber Tarihi : 12.01.2021