Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin Hijyen Denetimi Sürüyor

Haber Süleymanpaşa Gündem

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların hijyenik ve sağlıklı koşullarda toplu ulaşım hizmeti alabilmesi için denetimler hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda Tekirdağ il genelinde toplu taşıma ve ticari taksilerde hijyen denetimi gerçekleştirildi. Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde araçlarda sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol edildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak KOVİD-19 salgını ile etkin bir mücadele yürüttüklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, " Biz, Türkiye'de ilk vakanın görüldüğü günden bu yana vatandaşlarımızın sağlığı için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kamuya açık, vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanların dezenfekte işlemlerini gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz. Toplu taşıma araçlarımızda da hijyen, sosyal mesafe ve maske kullanımı denetimlerimizi il genelinde sürdürüyoruz. KOVİD-19 salgınından aldığımız önlemler ve uyguladığımız tedbirler sayesinde korunabiliriz. Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum" dedi.

Haber Tarihi : 29.10.2020