TEKİRDAĞSPOR 2. YARI HAZIRLIKLARINI YAPTIĞI ANTRENMANLA SÜRDÜRDÜ

Haber Süleymanpaşa Gündem

Tekirdağspor 2. Yarı hazırlıklarını 13 Kasım Sahasında yaptığı antrenmanla sürdürdü. Antrenmanda dar alanda çift kale maç ile başlayan antrenman soğuma hareketleri ile son buldu.
2. Yarı hazırlıkları ilgili Tekirdağspor Teknik Direktörü Tevfik Saygılı açıklama yaptı.
Saygılı açıklamasında skor anlamında lige iyi başladıklarını söyledi.
İlerleyen haftalarda skor olarak sıkıntıya düştüklerini ifade eden Saygılı, şunları kaydetti; ”Lige oyun olarak iyi olmayan ancak skor olarak iyi sonuçlar alarak başladık.  Daha sonraları ise oyun olarak daha iyi oynadık ama skorlarda sıkıntı yaşamaya başladık.  Sakatlıklar bizi etkiledi. Oyuncularımızın çok büyük bir bölümü ilk kez 3. Lig de oynuyor. İlk yarıyı lige alışma dönemi olarak geçirdik. Takım son dönemde büyük bir aşama kaydetti. Ön tarafta vuruş yapacak, top taşıyacak oyuncularla daha iyi işler olabilir. İlk yarıyı takımın alışla süreci olarak değerlendirmek lazım. “
“3-4 Transfer Yapmak İstiyoruz”
Takıma 3-4 yeni isimi katmak istediklerini de ifade eden Saygılı, sözlerini şöyle sürdürdü; Birkaç transfer yapıp daha da güçlenerek daha yukarlara gitmek istiyoruz.  Oyunun sonucu olmayan skorlarda yaşadık. Futbol da skor yapmak önemli. Skor yapacak oyuncuları transfer etmek zorundayız. Transfer için mevkileri belirledik ve devre arasında 3-4 transfer yapmak istiyoruz. Oyununu çok geliştiren bir takımız. Sonuç noktasında sıkıntılarımız var. Bazı maçlarda sorun bulmakta zorlandık. Skor yapacak oyunculara ve oyuna ihtiyacımız var. 

Haber Tarihi : 11.01.2021