TESKİ vatandaşı patlama noktasına getirdi

Haber Çerkezköy Gündem

Çerkezköy’de son günlerde sıkça yaşanan su patlaklarına bir yenisi önceki sabah eklendi. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Cefa Sokak gece yarısı patlayan su şebekesi sabaha kadar caddeyi göle çevirirken, mahalleli ise güne yine su kesintisi ile başladı. 

 

 

HER GÜN YAŞANIYOR 


Çerkezköy Belediyesi tarafından Atatürk Caddesi’nde yürütülen alt yapı çalışmaları kapsamında hemen hemen her gün bir mahallede veya bir sokakta meydana gelen su patlakları vatandaşları çileden çıkartırken, Çerkezköy’de sıkça yaşanan patlaklarının ardından TESKİ’de ki yönetim zafiyetinin olup olmadığı ise siyasi kulislerde tartışılan konuların başında yer alıyor. 


YENİ ŞUBE MÜDÜRÜ FARUK ŞEN OLDU 


Geçtiğimiz günlerde BBP Tekirdağ İl Başkanı Turan Demircan’ın dile getirdiği TESKİ’de ki hırsızlık olayının ardından Şube Müdürü Selçuk Azcan’ın görevden alınmasıyla yerine atanan Talip Karslı’da önceki gün görevden alındı. Karslı’nın yerine ise TESKİ Çerkezköy Şube sorumluluğuna kurum içerisinde uzun yıllar görev yapan Faruk Şen atandı. Öte yandan geçtiğimiz günlerde TESKİ’de yaşanan hırsızlık olayına ilişkin Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak tarafından görevlendirilen müfettişlerin raporu ise kamuoyunda merak ediliyor. 

Haber Tarihi : 21.09.2021