Tıbbi sekreter Salih İncehasan, Covid-19 Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Haber Süleymanpaşa Gündem

Koronavirüsten dolayı hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına bir yenisi daha eklendi. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 1 No'lu Eğitim Aile Sağlığı Merkezi'nde görev yapan 40 yaşındaki tıbbi sekreter Salih İncehasan, Covid-19 nedeniyle bir aydır sürdürdüğü hayat mücadelesini kaybetti.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada, 40 yaşındaki Salih İncehasan'ın vefatından dolayı büyük üzüntü duyulduğu belirtilerek, "Merhuma Allah'tan rahmet; başta ailesi, sevenleri ve tüm sağlık çalışanlarına başsağlığı dileriz" ifadeleri kaydedildi.

TEKİRDAĞ'DA COVİD-19'DAN VEFAT EDEN İLK SAĞLIK ÇALIŞANI

Sağlık-Sen Tekirdağ Şubesi'nden yapılan açıklamada ise şunlar kaydedildi: "Çok üzgünüz. Malesef Koronadan ilk görev şehidimizi verdik. Yüzü de yüreği de güzel insan; kıymetli üyemiz Karadeniz Mahallesi Namık Kemal Üniversitesi Eğitim Aile Sağlığı Merkezi'nde hizmetli kadrosunda görev yapan Salih İncehasan yaklaşık bir aydır koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda sürdürdüğü mücadelesini malesef bu sabah (40 yaşında) kaybetti. Saygıdeğer kardeşimize Allah'tan rahmet, başta ailesi, sevenleri ve sağlık camiamıza da sabır dileriz."

Haber Tarihi : 12.01.2021