Trakya Birlik, Başpehlivan İsmail Koç ile sözleşmeyi uzattı

Haber Bölge Haberleri

TRAKYA Birlik Genel Müdürlüğü Başpehlivanı İsmail Koç  ile olan sözleşmesini 2023 yılına kadar uzattı.Trakya Birlik Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen imza töreninde konuşan Koç, hedefinin 660'ncı  Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde derece yapıp kürsüye çıkmak olduğunu söyledi.

 

 

Trakya Birlik Spor Kulübü sporcularından başpehlivan İsmail Koç'un sözleşmesini 2023'e kadar uzattıklarını açıkladı. Trakya Birlik Genel Müdürlüğü'nde düzenlenen imza törenine, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çelen, başpehlivan İsmail Koç, antrenör Ahmet Yavuz katıldı. İmza töreni öncesi konuşan Ahmet Çelen, “İsmail Koç Trakya Birlik Genel Müdürlüğü başpehlivanı olarak 3 yıldır bizimle birlikteydi. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle 659.Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri düzenlenemedi. Bu yıl 660'ncısı  yapılacak olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde kurumumuzu baş boyda temsil edecek. Başpehlivanımız ile sözleşmemizi 2023 yılına kadar uzattık, inşallah hedefimiz bu yıl İsmail Koç'u  kürsüde görmek."dedi.

 

 

'HEDEFİM KÜRSÜ'

 

 

660'ncı Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde bu yıl hedefinin dereceye girip kürsüye çıkmak olduğunu söyleyen başpehlivan İsmail Koç,“Trakya Birlik Genel Müdürlüğü ile sözleşmemizi uzattık. Pandemi dönemi de benden desteklerini esirgemeyen başta, yönetim kurulu başkanımız olmak üzere yönetim kurulu üyelerine, genel müdürümüze ve  Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı ve yöneticilerine çok teşekkür ederim. Nasipse bu sene hedefimiz kürsü yapmak.” dedi

Haber Tarihi : 08.07.2021