Vali Yıldırım’dan Aktaş ve Topçu’ya ziyaret

Haber Gündem

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, İstanbul’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretler kapsamında, İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı ardından, İstanbul İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Yusuf Kenan Topçu’yu ziyaret etti.

İlk olarak İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı ziyaret eden Vali Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Aktaş tarafından İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü önünde karşılandı. Vali Yıldırım, sonrasında emniyet müdürlüğü makamına geçerek Şeref Defteri’ni imzaladı. Ardından Vali Yıldırım ile Emniyet Müdürü Aktaş bir süre görüştü.

ŞEREF DEFTERİNİ İMZALADI

Vali Aziz Yıldırım, daha sonra İstanbul İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Yusuf Kenan Topçu’yu makamında ziyaret etti. İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Topçu tarafından karşılanan Vali Yıldırım sonrasında İl Jandarma Komutanlığı makamına geçerek Şeref Defteri’ni imzaladı. Ardından Vali Yıldırım ile İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Topçu bir süre görüştü. Vali Yıldırım’a ziyaretleri sırasında İl Jandarma Komutanı Kd. Alb. Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık eşlik etti.

Haber Tarihi : 14.01.2022