Yavaş ailesinin acı günü

Haber Çerkezköy Gündem

Çerkezköy’de uzun yıllardır esnaflık yapan 32 yaşındaki Soner Yavaş iddiaya göre koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Yavaş’ın genç yaşta ölümü başta ailesi olmak üzere herkesi üzüntüye boğdu. Yavaş evinin önünde alınan helalliliğin ardından kılınan cenaze namazının ardından İstasyon mezarlığında dualarla ve gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı. 

Geçtiğimiz günlerde Çerkezköy’de özel bir hastanede fıtık ameliyatı olan 32 yaşındaki erkek berberi Soner Yavaş hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi. Birkaç gün sonra yüksek ateş şikayetiyle tekrardan hastaneye kaldırılan Yavaş’ın enfeksiyon kaptığı ve aynı zamanda Covid-19 virüsüne yakalandığı tespit edildi. Durumu ağırlaştıktan sonra Tekirdağ Devlet Hastanesine kaldırılan Yavaş önceki akşam yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Evli ve iki çocuk babası Yavaş’ın hayatını kaybetmesi başta ailesi olmak üzere arkadaşları ve yakınlarını yasa boğdu. 

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Hastanedeki işlemlerinin ardından evinin önünde helallik alınan Soner Yavaş kılınan cenaze namazının ardından İstasyon mezarlığında dualarla ve gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede taziyeleri ağabeyleri Levent, Tanju ve Mustafa Yavaş kabul etti

Haber Tarihi : 27.10.2020