Yavuz Mahallesi Halı Saha Tesisleri’nde Sona Gelindi

Haber Süleymanpaşa Gündem

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, İnönü Ortaokulu (Eski Namık Kemal Lisesi) bahçesinde yapılan halı sahayı ziyaret etti.

Yavuz Mahallesi İnönü Ortaokulu (Eski Namık Kemal Lisesi) bahçesinde hayata geçirilen halı sahanın yapımı tamamlanmak üzere olduğu bildirilirken Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel yapımı devam eden Halı Saha için incelemelerde bulundu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Yavuz Mahallesi’nde yapımı devam eden halı saha tesislerinde incelemede bulundu. Son aşamaya gelen halı saha tesislerinde kısa bir idman yaparak zemini test eden Yüksel, kısa süre içinde tesislerin açılacağı müjdesini verdi.

Yavuz Mahallesi’nde yaşayan gençlere seslenen Yüksel, “Sevgili Gençler, Yavuz Mahallemize kazandırdığımız futbol sahasındaki çalışmalarımız bitti bitiyor. Tesisleri kısa bir antrenmanla bizzat test ettim. Zemin güzel, hava güzel, futbol için her şey müsait.Çok yakında açılışını birlikte yapacağız inşallah. Siz şimdiden mahalle takımınızı kurun, ilk maçı birlikte yapalım. Baklavalar da benden,” diyerek gençlere davette bulundu.

Haber Tarihi : 15.09.2020