YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Haber Gündem

İlçenin bozuk yollarında başlatılan düzenleme çalışmalarına aralıksız devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi, daha yaşanabilir bir Malkara için ilçe genelinde sıcak asfalt serilmesi ve kilit parke taşı döşeme çalışmaları yoğun bir tempoda devam ediyor.

Yol yapım çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Malkaralı vatandaşlarımızın daha rahat ve güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için imkânlarını seferber eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi ekiplerimiz birçok alanda düzenlemeler yapıyor. Planlamalarımız dâhilinde olan ve vatandaşlarımızdan gelen talepler üzerine çeşitli sebeplerden dolayı deforme olan yollarımızda bakım çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Hemşehrilerimizden gelen talep ve şikâyetleri de en kısa sürede cevaplayıp çözüme kavuşturan ekiplerimiz, ilçemizin tüm mahallelerinde gece gündüz demeden görev yapıyor. Özellikle TESKİ Malkara Şube Müdürlüğümüzün yeni su hattı çalışmaları kapsamında bozulan yollara ekiplerimiz en kısa sürede müdahale edip onarımını yaparak hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bunun yanı sıra ilçe merkezimizde ve mahallelerimizde parke taş çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Göreve geldiğimiz tarihten bu yana “Her Şey Malkara İçin” diyerek ilçe genelinde çok önemli çalışmalara imza attık. Hizmet odaklı Belediye anlayışıyla mesai mefhumu gözetmeksizin her şeyin en iyisini hak eden hemşehrilerimizin refahı için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Haber Tarihi : 13.03.2020