Yüksel Albayrak’a Ateş Püskürdü

Haber Süleymanpaşa Gündem

Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Kongresinde konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yaptığı konuşmada Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmadığını söyleyerek, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a ateş püskürdü.

İsmet İnönü Kapalı Spor Salonu’nda pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleştirilen AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı 3’ncü Olağan kongresinde konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Ak Parti’nin Gönül Belediyeciliği anlayışının Cumhur İttifakı’nın tüm mensupları ile her yerde hizmet ettiğini ifade etti.

Yüksel konuşmasında : “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hizmet yolumuza devam ediyoruz. 12 Yıldır Ak Parti Teşkilatlarında görev yapan bir kardeşinizim. Üzerimde olan hakkınızı ödeyemem. Seçimlerde milletimizin teveccühleri ile göreve gelmiş olduğum Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı’nda 1.5 yıldır tarih yazıyoruz. Bu şehirde artık laf değil, hizmet üretiliyor. Allah’a hamdolsun, Ak Partili diğer 3 Belediye Başkanımız ile bu şehirde, Tekirdağ’ımızda Cumhur İttifakı’nın Gönül Belediyeciliği anlayışı ile hizmet etmeye çalışıyoruz.

2024’TE TÜM TRAKYA GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE TANIŞACAK

Yüksel konuşmasının devamında, Trakya Bölgesi’ndeki tüm il, ilçe ve belde belediyelerinin gönül belediyeciliği ile tanışacağını ifade ederek : “O bunu dedi, bu bunu dedi ile işimiz yok. Biz milletimize hizmet yolunda ne kadar çalışabiliriz, ne kadar uykusuz kalıp iş üretebiliriz onun peşindeyiz. Biz Süleymanpaşa’da yaşayan, Ak Parti’ye oy vermiş ya da vermemiş olsun tüm vatandaşlarımıza hizmet götürmek ile hükümlüyüz. Bize uyku haram, bize ayrımcılık haram, fitne haram. Eğer ki Büyükşehir’de 1.5 Katrilyon bütçesi olan bir ilde, Çorlu’da, Çerkezköy’de, Malkara’da, Şarköy’de maaşları ödeyemeyecek belediyeler varsa, hizmet alamayan hemşerilerimiz varsa biz bu milletin hakkını ödeyemeyiz. Biz Süleymanpaşa’da göreve geldiğimizde bizden öncekilerin 5 yılda, 10 yılda yapamadıklarını biz 1 yılda yaptık. Sadece Süleymanpaşa’nın sokaklarında 800 Bin Metrekare yol yaptık. Allah izin verirse görevimizin sonuna kadar 1 Milyon Metrekare yol yapacağız. Bu şehirde yol demek, medeniyet demek. Gönül Belediyeciliğinden önce bu şehirde çöp, çukur, çamurun yaşandığını biliyoruz. Allah’ın izniyle, 2024’te sadece Tekirdağ’da değil, tüm Trakya’da gönül belediyeciliğini hissettirmemiz gerekiyor.” Dedi.

YÜKSEL : ALTI YILDIR HİZMET EDEMEYENLER BİZİ KISKANIYORLAR

Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi olarak kısa sürede yaptıkları hizmetleri kıskanıldığını ifade ederek: “Bizler Ak Partili Belediye Başkanı arkadaşlarımız ile gece gündüz yılmadan çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyesi’ndeki yaptırmazükçülerin, istemezükçülerin önümüze koyduğu engellere rağmen yapıyoruz. Biz halkımızın istediği hizmetleri onlara ulaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Sadece pandemi sürecinde 64 gün içerisinde aş evi yaptık. 6 yıldır Büyükşehir Belediye Binası yaptıramayanlar, 6 yıldır Süleymanpaşa’da otogar yapamayanlar, küçücük manav dükkânlarını Meyve ve Sebze Toptancılar Hali diyerek millete yutturmaya çalışanlar bizim kısa sürede yaptıklarımızı dışarıda kıskanarak izliyorlar.” dedi

YÜKSEL: OTURDUĞUN KOLTUĞUN HAKKINI VER

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, konuşmasının son bölümünde, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın; ‘Cüneyt Yüksel Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Olamaz’ ifadelerine yönelik olarak : “Biz bu teşkilatlarda hiçbir zaman laf üretmedik. İcraat ürettik. Allah izin verirse önümüzdeki yıl bu şehirde yapılanları görünce bu şehri tanıyamayacaksınız. Teşkilatımızın tüm üyeleri ile birlikte çalışarak Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’de ki bütün Belediyeleri Gönül Belediyeciliği ile tanıştırma konusunda Süleymanpaşa rol model oynayacaktır. Sayın Kadir Albayrak bir konuşmasında Cüneyt Yüksel Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olamaz demiş. Ya hu benim böyle bir derdim yok ki. Siz önce oturduğunuz koltuğun hakkını verin. Süleymanpaşa’da, Malkara’da, Çorlu’da, Çerkezköy’de yaşayan 1 Milyon 200 Bin vatandaşımızın hakkını verin. Elinizdeki 1.5 Katrilyon bütçenizin hakkını verin. Ondan sonra konuşun.” Dedi.

Haber Tarihi : 29.09.2020