Yüksel çalışma arkadaşları ile bayramlaştı

Haber Süleymanpaşa Gündem

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde Fen İşleri Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde personelle bayramlaştı. Yüksel, Korona virüsü salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak, fiziksel temas olmadan gerçekleşen bayramlaşmada personele lokum hediye etti.

YÜKSEL: “1 YILDIR MUTLU BİR ŞEKİLDE BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

Yaptığı konuşma ile çalışma arkadaşlarına teşekkür eden ve Ramazan Bayramı’nı kutlayan Yüksel, “Bir yıldan daha uzun süredir birlikte çalışıyoruz. Göreve geldiğimizde siyasi davranacağımız ve personelimizi ayrıştıracağımız iddia edilmişti. Gördüğünüz gibi 1 yıldır sizlerle mutlu bir şekilde çalışıyoruz. Arada sırada küçük sorunlar yaşasak da bunlar aile içinde yaşanan sorunlar gibidir. Biz de büyük bir aileyiz. Hiç kimseye kin tutmuyor, hepinizi seviyorum.

“BEN HEPİNİZDEN RAZIYIM, ALLAH DA SİZDEN RAZI OLSUN”

Bir yıldır hep birlikte çok yoğun bir tempoyla çalıştıklarını ifade eden Yüksel, “Bu süreçte sizleri biraz yoruyoruz, bunun da farkındayım. Ama 3-4 yıl sonra bu şehirdeki değişime şahit olduğunuzda şu an verdiğiniz emeklerin sonuçlarını görecek ve gururla ‘Bu değişimde benim de emeğim var,’ diyeceksiniz, buna inanıyorum. Sizlere bir yıldır verdiğiniz emekten dolayı kalpten teşekkür ediyorum. Ben hepinizden razıyım. Allah da sizden razı olsun,” ifadelerini kullandı.

“MAAŞ ÖDEYEMEZ DURUMDA OLAN BELEDİYELER VAR”

Yüksel, konuşmasını şöyle noktaladı: “Biliyorsunuz ki bazı belediyeler bu süreçte maaş ödeyemez duruma geldi. İsim vermek istemem, siyaset olur. Ama Süleymanpaşa Belediyesi olarak Allah’a şükürler olsun ki bizim maddi anlamda hiçbir sorunumuz yok. Maaşlarınızda bir gün bile gecikme yaşanmıyor. Allah’ın izniyle de hiçbir zaman maaş ödemekle ilgili sorun yaşamayacağız. Bu vesileyle sizlerin ve tüm sevdiklerinizin Mübarek Ramazan Bayramı’nı yürekten kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum,” diye konuştu.

Haber Tarihi : 23.05.2020