YÜKSEL DEVAM EDEN PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİ

Haber Süleymanpaşa Gündem

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Orta cami ve Çiftlik önü Mahallelerinde yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi alarak Fen İşleri Müdürlüğü atölyelerine ziyarette bulundu.

ORTACAMİ MAHALLESİ SPOR TESİSLERİ SON AŞAMAYA GELDİ

Orta cami Mahallesi’nde inşaatı süren spor tesislerini ziyaret eden Başkan Yüksel, sahaların son durumunu inceleyerek bölgede yapılacak çalışmaları yerinde planladı. Orta cami Mahallesi’ne kazandırılacak olan halı saha ile basketbol, voleybol ve tenis oynamaya müsait olacak şekilde tasarlanan çok amaçlı spor sahasının son aşamaya gelen çalışmaları hakkında bilgi alan Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz toplamda 28 spor tesisini kapsayan gençlik ve spor hamlesi, tüm Süleymanpaşalı hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun,” açıklamasında bulundu.

ÇİFTLİKÖNÜ MAHALLE KONAĞI YÜKSELİYOR

Daha sonra Çiftlik önü Mahallesi’nde inşaatı devam eden Çiftlik önü Semt Sahası ve Mahalle Konağı projesine de ziyarette bulunan Başkan Yüksel, hızla yükselen Mahalle Konağı inşaatında incelemelerde bulunarak çalışmaları yakından takip etti. Yıllarca ihmal edilmiş mahallelerden olan Çiftlik önü Mahallesi’ne değer katacak projeye ilişkin planlamalar yaparak ekiplere kolaylıklar dileyen Yüksel, projenin mahalle sakinlerine hayırlı olması dileklerini dile getirdi.

YÜKSEL ATÖLYELERDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Yüksel, ayrıca çeşitli projelerde kullanılan kent mobilyaları ve aksesuarların imalatı, tamir, tadilat ve bakım işlerinin gerçekleştirildiği Fen İşleri Müdürlüğü atölyelerini de ziyaret ederek çalışmaları yerinde değerlendirdi.

Haber Tarihi : 03.12.2020