Yüksel Helvacıoğlu’nu Ağırladı

Haber Süleymanpaşa Gündem

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu konuk etti. Yüksel, Helvacıoğlu ile birlikte Süleymanpaşa’da hayata geçirilen ve hizmete geçirmeye hazırlanılan projeleri yerinde inceleyerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

TARİHİ BELEDİYE BİNASINDA NEZAKET ZİYARETİ

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu Tarihi Belediye Binası’nda ağırlayan Başkan Yüksel, Süleymanpaşa’da ve Keşan’da sürdürülen hizmetler ve hedeflere ilişkin karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu.

Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışını paylaşan iki belediye başkanı, bölgede hayata geçirilecek proje ve yatırımlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yüksel, nezaket ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

RUMELİ İSKELESİ VE YENİ SAHİL ŞERİDİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Ziyaretin ardından Helvacıoğlu ile birlikte Süleymanpaşa’da devam eden ve tamamlanan projelerde incelemelerde bulunan Yüksel, Rumeli İskelesi ve Alkaya Mevkii’nde çalışmaları devam eden yeni sahil şeridi ve yürüyüş yolunda yürütülen çalışmalar hakkında Helvacıoğlu’na bilgi verdi.

Yüksel, ziyaret hakkında yaptığı açıklamada, “Sayın Başkan ile birlikte Rumeli İskelemizi gezerek, vatandaşlarımızla selamlaştık. Şehrimizin, Alkaya mevkiindeki kıyı kesiminde devam eden yayalaştırma çalışmarını yerinde inceleyerek, çok yakında Süleymanpaşa’mıza kazandıracağımız yürüyüş yolu projemiz hakkında bilgi verdik. Değerli Keşan Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Helvacıoğlu’na nazik ziyareti için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi : 23.09.2020