HÜSEYİN UZUNLAR, ÇOCUK AKADEMİSİ'NDE DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ'NÜ KUTLADI

HÜSEYİN UZUNLAR, ÇOCUK AKADEMİSİ'NDE DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında belediyenin Altınova Mahallesinde bulunan Çocuk Akademisi'ni ziyaret ederek, çocukların özel gününü kutladı. Ziyarete, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğanay Eriz ve yönetimi de katılım gösterdi.

Çocuk Akademisi'nde gerçekleşen ziyarette, Başkan Uzunlar çocuklara boyama kitapçıkları hediye ederek, onlarla keyifli anlar yaşadı. Çocukların masumiyeti ve enerjisiyle bir araya gelen Başkan Uzunlar, çocukların Dünya Çocuk Hakları Günü'nü özel bir etkinlikle kutlamış oldu.

Ziyaret sırasında yapılan açıklamada Başkan Uzunlar, "Çocuklarımızın haklarını korumak, onlara güvenli ve sağlıklı bir gelecek sunmak hepimizin sorumluluğu. Bu özel günde, tüm çocuklarımızın sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir hayat sürmelerini diliyorum" ifadelerini kullandı. Bu tür etkinliklerin çocukların sosyal gelişimi üzerinde olumlu etkiler bıraktığını belirterek, çocuklara yönelik yapılan bu tür desteklerin devam edeceğini vurguladı.