İYİ Parti Heyeti'nden Tekirdağ Turu

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Selcan Hamşi Taşçıoğlu, Hayrabolu Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi'ni ziyaret ederek şoförlerle bir araya geldi. Şoförlerin lastik takı olarak düğünlere gitmeleriyle ilgili yaşadıkları zorluklara dikkat çeken Taşçıoğlu, emeğin karşılığının alınamamasını eleştirdi ve seçmenin gerçek ihtiyaçlarına odaklanmanın önemine vurgu yaptı.

İYİ Parti Heyeti'nden Tekirdağ Turu

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Selcan Hamşi Taşçıoğlu, Hayrabolu Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi'ni ziyaret etti. Kamyon garajında bulunan şoförlerle bir araya gelen Taşçıoğlu, ilginç bir duruma tanıklık etti. Şoförlerin, meslektaşlarının düğünlerine takı olarak lastik götürmeye karar verdiğini öğrenen Taşçıoğlu, bu duruma dikkat çekti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Taşçıoğlu, şoförlerin emeklerinin karşılığını alamadıklarını vurgulayarak, bir asfalt için bu kadar zorluk çekmelerinin kabul edilemez olduğunu ifade etti. Taşçıoğlu, toplumun ve seçmenin gerçek ihtiyaçlarına odaklanmanın önemine değinerek, seçmenin taleplerini dikkate alacaklarını belirtti.

Ayrıca, İYİ Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İlker Atasever ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Barış Bilge ile birlikte Çiftlikönü'nde kadınların misafiri olduklarını da sözlerine ekleyen Taşçıoğlu, 14 Mayıs'ta kendisine uğur getiren bu ziyaretin, Atasever ve Bilge'ye de başarı getireceğine inandığını ifade etti.