İYİ Parti'den Katılımcı Yönetim: Barış Bilge, Süleymanpaşa'da Talepleri Dinledi

Barış Bilge, İYİ Parti, Süleymanpaşa belediye başkan adayı mahalle ziyareti, kutlama etkinliği, halkla buluşma, yerel yönetim, katılımcılık, şeffaflık, talep ve öneri, tekirdağ haber,

İYİ Parti'den Katılımcı Yönetim: Barış Bilge, Süleymanpaşa'da Talepleri Dinledi

İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Barış Bilge, ilçede gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri ve kutlama etkinliğiyle halkla buluştu. İlçe Başkanı Ali Murtaza Tiryaki, Meclis Üyesi Aday Adayları ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Bedesten'de bir araya gelen Bilge, mahalle sakinlerini ziyaret ederek onların talep ve önerilerini dinledi.

Süleymanpaşa ilçesinde aktif bir şekilde halkla bir araya gelmeye devam eden Bilge, İlçe Başkanı Ali Murtaza Tiryaki ve beraberindeki heyetle birlikte Tekirdağ Türk Halk Müziği Sevenler Derneği'nin 1. Kuruluş Yıldönümü kutlama etkinliğine de katıldı.

Bilge'nin bu ziyaret ve etkinliklerinde, halkla doğrudan temas kurarak onların beklenti ve taleplerini dinlemesi, yerel yönetim anlayışında şeffaflık ve katılımcılığın önemine vurgu yapıyor. İlçe sakinlerinin görüşlerine önem veren Bilge, ilerleyen süreçte de halkın ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirmeye devam edeceğini belirtti.