İYİ Parti'nin Çorlu Adayı Akın Yılmaz, Esnaf ve Kurumları Ziyaret Ederek Halkla Buluştu

İYİ Parti Çorlu Belediye Başkan Adayı Akın Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Çorlu'nun farklı kesimlerini ziyaret ederek esnaf, kurum temsilcileri ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Yapılan ziyaretlerde sorunları dinleyen Yılmaz, çözüm önerilerini paylaşarak İYİ belediyecilik hizmetlerine vurgu yaptı.

İYİ Parti'nin Çorlu Adayı Akın Yılmaz, Esnaf ve Kurumları Ziyaret Ederek Halkla Buluştu

İYİ Parti Çorlu Belediye Başkan Adayı Akın Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında yoğun bir programla ilçenin farklı kesimlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Günlük çalışma programının sabah etabında, esnaf ve kurum temsilcileriyle bir araya gelen Yılmaz, ziyaretlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çorlu Güven Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Türk Kızılayı Çorlu Şubesi ve Çorlu Sartur Personel Taşımacılığı firmasını ziyaret eden Yılmaz, bu kurumların temsilcileriyle samimi ve verimli görüşmeler gerçekleştirdi. Ziyaretler sırasında gösterilen yakın ilgi ve desteklerden dolayı teşekkürlerini ileten Yılmaz, esnafın ve kurumların yaşadığı sorunları dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı.

Ardından Reşadiye Mahallesi'nde bulunan serbest meslek erbabı vatandaşları ziyaret eden Yılmaz, mahalle sakinlerinin yaşadığı problemleri tek tek dinleyerek çözüm odaklı yaklaşımlarını aktardı. İYİ belediyecilik hizmetleriyle gelecek güzel yarınların mümkün olduğunu vurgulayan Yılmaz, basit görünen ancak çözüme kavuşturulmayan sorunların çözümü için çalışacaklarını belirtti.

Son olarak, 2002 yılından bu yana Çorlu'nun ticaret ve sosyal hayatında önemli bir rol oynayan Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği'nin (ÇİSAD) konuğu olan Yılmaz, dernek üyeleriyle bir araya gelerek kentsel yaşama dair önemli konularda görüş alışverişinde bulundu. Ortak akıl ve birlikteliğin önemini vurgulayan Yılmaz, Çorlu'nun ve hemşerilerinin layık olduğu belediyecilik hizmetini sağlamak için iş birliği ve dayanışma çağrısında bulundu.