KADİR ALBAYRAK, MALKARA’DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

KADİR ALBAYRAK, MALKARA’DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, katılımcı demokrasi anlayışı doğrultusunda sahada çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Malkara ilçesini ziyaret eden Başkan Albayrak, Sağlamtaş Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Sağlamtaş Mahallesi'nde halkla buluşan Başkan Albayrak, muhtar Ramazan Ersoy ile birlikte Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı kısa süre içinde tamamlanacak olan Sağlamtaş Düğün Salonu'nun son durumunu değerlendirdi. Vatandaşlarla yapılan sohbetlerde beklentileri ve önerileri dinleyen Başkan Albayrak, halkın taleplerini göz önünde bulundurarak projelerin şekillendirilmesine önem verdi.

Müstecep Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Albayrak, Muhtar İrfan Özer ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sohbet etti. Bu esnada vatandaşların öneri ve taleplerini dinleyen Başkan Albayrak, katılımcı yönetim anlayışının gereği olarak halkın doğrudan fikirlerini alıyor ve belediyenin projelerini bu doğrultuda şekillendiriyor.

Başkan Albayrak, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Her zaman olduğu gibi halkımızla bir aradayız. Malkara'da gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde vatandaşlarımızın beklenti ve önerilerini dinleyerek, Büyükşehir Belediyemizin projelerini onların ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Sağlamtaş Mahallesi'nde yapımı tamamlanacak olan düğün salonumuz, ilçemize önemli bir hizmet olacak. Müstecep Mahallesi'nde de vatandaşlarımızla keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Hemşehrilerimize sıcak ilgileri için teşekkür ediyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum" dedi.