Kadir Albayrak Yeni Yolları İnceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesindeki 57. Alay Caddesi'nde (Eski Köseilyas Caddesi) devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Araç trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Köseilyas Caddesi Köprülü Kavşak projesinin 27 Şubat 2024 Salı günü tamamlanarak hizmete sunulması planlanıyor. Başkan Albayrak, projenin şehir ve vatandaşlar için hayırlı olmasını diledi.

Kadir Albayrak Yeni Yolları İnceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, şehrin yol ağlarının modernizasyonu için yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Süleymanpaşa ilçesinde devam eden 57. Alay Caddesi'nde (Eski Köseilyas Caddesi) sürdürülen sıcak asfalt çalışmasını gözden geçiren Albayrak, projenin araç trafiğine nefes aldıracağını ifade etti.

27 Şubat 2024 tarihinde tamamlanması planlanan Köseilyas Caddesi Köprülü Kavşak projesi, bölgedeki trafik akışını önemli ölçüde iyileştirecek. Başkan Albayrak, "Tüm çabamız, halkımızın refahı ve şehrimizin güvenli ve aydınlık yarınları için" diyerek, projenin Tekirdağ'a ve vatandaşlarına hayırlı olmasını diledi.

Bu kapsamlı projenin, Tekirdağ'ın gelişimine katkı sağlayacağını ve şehir yaşam kalitesini artıracağını belirten Albayrak, çalışmaların gün içinde tamamlanmasının hedeflendiğini sözlerine ekledi.